Nasze przedszkole

Przedszkole Językowe For kids w Zamosciu.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, którego aspiracją jest stworzenie przyjaznego dzieciom miejsca zarówno do zabawy, jak i nauki. W ciągu ostatnich lat wypracowaliśmy metody skutecznego i przyjaznego dzieciom nauczania. W zakresie opieki nad najmłodszymi dziećmi nasza doświadczona i pełna ciepła kadra pomaga w przełamywaniu barier w pierwszych kontaktach maluchów z przedszkolem.

Ale nie musisz wierzyć nam – sprawdź opinie rodziców o przedszkolu For kids

nasze przedszkole

Od innych przedszkoli wyróżnia nas szczególny nacisk jaki przykładamy do nauki języka angielskiego w przedszkolu. Dzięki ciekawym dla maluchów metodom prowadzenia zajęć, jest on przyswajany przez naszych przedszkolaków płynnie i skutecznie. Podział nauki na interesujące moduły gwarantuje utrzymania zainteresowania dzieci językiem obcym. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi metodami nauki języka.

Rekrutacja do przedszkola wciąż trwa! Jeżeli nie zdążyłeś jeszcze znaleźć odpowiedniego miejsca dla swojego dziecka – to jesteś w odpowiednim miejscu! U nas zapisy do przedszkola są prowadzone przez cały rok. Mamy jeszcze wolne miejsca w przedszkolu.

Serdecznie zaprasza nasz cały zespół
Przedszkole For kids w Zamościu

Comments are closed.